1. Vrátenie/výmena tovaru

V prípade, že by Vám moje šperky nevyhovovali a neboli nosené, máte možnosť ich do 14 dní od doručenia vrátiť alebo vymeniť.

Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete TU. Aby bol šperk oprávnený na vrátenie/výmenu, musí byť nepoužitý a v rovnakom stave v akom ste ho dostali.

  • Šperky zhotovené podľa osobitných požiadaviek kupujúceho, na mieru, nie je možné vrátiť ani vymeniť.
  • Bezpečne tovar zabaľte tak, aby sa počas prepravy nepoškodil a zašlite ho ( bez dobierky ) na adresu: Zuzana Szabová, Maurerova 2, 040 22 Košice
  • Nezabudnite si uchovať doklad o odoslaní.
  • Prosím dbajte, aby šperk bol zaslaný na výmenu /vrátenie nepoškodený v darčekovej krabičke, s ktorou Vám bol šperk doručený.
  • V prípade, že bude vrátený šperk doručený v nevhodnom stave, budem Vám ho musieť poslať späť.

Kupujúci znáša náklady na doručenie šperku na vrátenie/výmenu. Po doručení Vášho balíka a kontrole vráteného tovaru budem postupovať podľa Vašich inštrukcií a celú sumu Vám vrátim do 14 dní na Váš účet, alebo ho vymením za nový, ktorého cena sa musí zhodovať s pôvodnou.

Nový šperk Vám odošlem hneď po doručení šperku, ktorý chcete vymeniť na adresu Vami zadanú vo formulári. Ak ste si vybrali šperk, ktorý má inú cenu ako je cena, za ktorú ste si kúpili pôvodný, je potrebné po vrátení šperku a následnom zaslaní peňazí späť na Váš účet urobiť novú objednávku. V prípade ak produkt na výmenu už nie je k dispozícii vo veľkosti alebo farbe, ktorú ste si zvolili, bude Vám celá suma vrátená do 14 dní na Váš účet.

2. Bezplatný servis tovaru po dobu 2 rokov

V prípade, že by sa Vám môj šperk poškodil, pošlite mi ho a ja Vám ho bezplatne opravím.

Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete TU. Ako sa správne starať o šperky nájdete na: http://zuzanaszabova.com/starostlivosť-o-šperky

  • Bezpečne tovar zabaľte tak, aby sa počas prepravy nepoškodil a zašlite ho ( bez dobierky ) na adresu: Zuzana Szabová, Maurerova 2, 040 22 Košice
  • Nezabudnite si uchovať doklad o odoslaní.

Po doručení Vášho balíka budem postupovať podľa Vašich inštrukcií. Šperk opravím do 14 dní od doručenia a následne odošlem kuriérom na Vami zadanú adresu vo formulári.

 

ZODPOVEDALA SOM VAŠU OTÁZKU?

V prípade ak nie, prosíme neváhajte mi poslať svoje otázky na info@zuzanaszabova.com.  Ak máte záujem vidieť náš reklamačný poriadok, prosím prezrite si OBCHODNÉ PODMIENKY.