VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

V súčasnosti sú moje šperky dostupné iba online. Pravidelne sa zúčastňujem rôznych trhoch alebo rôznych udalostí. Viac informácií môžete získať prostredníctvom všetkých kanálov sociálnych médií alebo newslettra.

Stačí ak pred potvrdením objednávky zakliknete políčko o tom, že ide o darček. V tom prípade faktúra nebude vkladaná do balíčka.

INFORMÁCIE O ŠPERKOCH

Kovové časti šperku sú v prevažnej miere zo striebra Ag925. Všetky konkrétne informácie nájdete v popise pri konkrétnych produktoch.

Klipsňové náušnice momentálne nerobím, ak by v budúcnosti boli v ponuke bude to označené v názve produktu.

Áno, kovové časti šperkov sú bez obsahu NIKLU.

Šperky nesmú prísť do kontaktu s vodou, parfumom alebo inými chemikáliami. Ak by nedopatrením k tomu došlo, šperky urýchlene vysušte bavlnenou handričkou. Šperky, pri ktorých sú prišívané aj strapce z umelého hodvábu žiaľ pri kontakte s vodou budú znehodnotené.

Strieborné časti šperku môžu reagovať pri styku s ľudským potom, lakom na vlasy, parfumom sčernením – oxidáciou. Je to prirodzená reakcia striebra. Po oxidácií strieborných častí šperku ich vyčistite roztokom na čistenie striebra a vysušte suchou bavlnenou handričkou.

Áno, viem Vám ušiť šperk v inej farebnej kombinácií, prípadne podľa vašich požiadaviek. Šperky vyrobené na mieru sa nedajú vrátiť ani vymeniť.

Áno, darčekovú krabičku máte zadarmo ku každému šperku spolu s handričkou na čistenie šperku.

INFORMÁCIE O PRPRAVE

V súčasnosti posielam do krajín v rámci EÚ. Zásielky do sveta sú zasielané poštou, prípadne kuriérom na vyžiadanie. Akonáhle je vaša zásielka na ceste, dostanete e-mail s číslom zásielky. Takto je ľahké sledovať priebeh vašej zásielky.

Pri objednávke nad 100 Eur máte dopravu v rámci Slovenska zadarmo.

INFORMÁCIE O PLATBÁCH

Môžete si vybrať medzi platbou vopred na účet, dobierkou (je k dispozícii len
pre Slovensko) alebo online platbou kartou.

Nie, objednať si môžete aj bez vytvorenia účtu. Vytvorenie účtu má mnoho výhod: rýchlejšie objednávanie, používanie viac ako jednej adresy, sledovanie objednávok a ďalšie.

Automaticky po vytvorení objednávky dostanete potvrdzujúci e-mail.

ZODPOVEDALA SOM VAŠU OTÁZKU?

V prípade ak nie, prosím neváhajte mi poslať svoje otázky na info@zuzanaszabova.com