Šperky

Moja prvá módna prehliadka

Moja prvá módna prehliadka

Výrobe šperkov sa venujem už 6 rokov. Vždy som sledovala módne prehliadky so zatajeným dychom. Posledné 2 roky som sa pohrávala s myšlienkou odprezentovania svojej tvorby práve touto formou, ale vždy som sa len pousmiala a pomyslela si, to je len taký sen. Preto som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou Spirit fashion meets art v rámci Art film festu v Košiciach. Sen sa stal skutočnosťou.

 

 

 

 

Úžasné podujatie v krásnom prostredí na Hlavnej ulici v Košiciach v blízkosti Dómu sv. Alžbety.

 

 

 

 

 

 

 

Prehliadku odprevádzal jedinečným hudobným doprovodom Peter Creek Orgován.

 

 

 

 

Módna prehliadka odprezentovala prierez mojou tvorbou. Výber šperkov bol zameraný predovšetkým na tie najdominantnejšie kúsky.

Krásna Nelka predviedla náušnice Sofia v modrej. Tieto náušnice nájdete aj v mojej ponuke ako jediný pár. Iba jedna z vás bude hrdou majiteľkou tohto skvostu, ktorý sa objavil aj v júlovom vydaní francúzskeho módneho časopisu MALVIE Magazine.

Pre fotenie do spomínaného časopisu boli navrhnuté aj náušnice Tina v červenej, ktoré si taktiež mohli naživo obzrieť návštevníci podujatia. K náušniciam bol špeciálne pre prehliadku ušitý aj farebný náhrdelník, ktorý onedlho nájdete aj v mojej ponuke.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolu modeliek si vyskúšali aj moje dievčatá, ktoré predstavili najnovší koncept „Mama a dcéra“.

 

 

 

Týmto sa chcem aj poďakovať všetkým zúčastneným a teším sa na ďalšiu spoluprácu. 

 

Späť na zoznam

Podobné články